اتواع اتیکت

 

انواع اتیکت


 

ما درک می کنیم تفاوت میان انواع اتیکت برای شما گیج کننده است. در ذهن شما ممکن است سوالاتی در مورد اتیکت ها پیش بیاید مثل : کدام نوع اتیکت اغلب رایج تر است؟ کدام نوع اتیکت سریعتر تولید می شود و در مدت زمان کمتری به دست من می رسد؟ اتیکت چاپ و اتیکت حک شده خیلی شبیه هم هستند، تفاوت میان آن ها چیست؟

 

اتیکت بافت


 

نمونه اتیکت بافتاتیکت پارچه ای بافت

اتیکت بافت دوام بیشتری در برابر شستشوی دستی و ماشینی دارند. این نوع اتیکت بالاترین کیفیت را در میان سایر اتیکت ها داراست. این نوع اتیکت دردوجنس تافته و ساتن موجود می باشد. قیمت تمام شده اتیکت بافت بیشتر از سایر مدل هاست.اما دوام و ماندگاری آن بیشتر است .

 

بیشتر بدانیم

 

 

 

اتیکت چاپ


 

نمونه اتیکت چاپتولیداتیکت های پارچه ای از یک تکه پارچه معمولی شروع می شود. از جوهر طراحی برای چاپ اطلاعات برروی پارچه استفاده می شود. این نوع اتیکت معمولا برای نمایش اطلاعات و دستورالعمل شستشو و همچنین برای اتیکت هایی که طرح آن های بسیار کوچک و یا پیچیده است مورد استفاده قرار می گیرد. هر طرح و یا متنی را می توان برروی پارچه چاپ کرد: نمایش آرم لباس یا نام تجاری یا دستورالعمل شستشو و همچنین سایز لباس مثل Xl .
چاپ اتیکت مقاومت زیادی در برابر شستشوی ماشینی ندارد و با گذشت زمان کمرنگ می شود.

بیشتر بدانیم

 

 

 

 

اتیکت حک شده


نمونه اتیکت حکتولید اتیکت حک شده یا برجسته نیز با یک تکه پارچه شروع می شود. اما  به جای چاپ با جوهر برروی پارچه، با استفاده از قالب طرح موردنظر برروی پارچه به همراه رنگ حک می شود . طرح ایجاد شده در این نوع اتیکت 100% دائمی است و به هیچ وجه پاک نمی شود.