کاربر گرامی،

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

وب‌ سایت پرشین پود، یک وب‌ سایت تخصصی در حوزه صنعت نساجی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

خدمات و محتویات سایت برای استفاده غیر تجاری مخاطبان عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت پرشین پود است و دارای پیگرد قانونی می باشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات ، محصولات ، خدمات و یا نظرات استفاده شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت پرشین پود برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلامانع می باشد.

اطلاعات و محتویات سایت به ویژه قیمت محصولات دائماً به روز می شوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات کامل و صحیح پر نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

پرشین پود به اطلاعات شخصی و خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پرشین پود هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس:

021 – 77335916 – 77337697
 

دفتر کارخانه :

استان تهران – شهر تهران – خیابان دماوند- خیابان سازمان آب- کوچه دوم غربی- پلاک 19