10 برند معروف کفش ورزشی در جهان

در انتخاب کفش مسلما طراحی زیبا ، راحتی و کیفیت سه عنصر اساسی هستند.

در ادامه مطلب 10 برند معروف تولید کفش که در بین هواداران از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند معرفی میشوند. با تیم خبری پرشین پود همراه باشید.

  • ADIDAS
adidas-brand

ADIDAS-BRAND

Adidas یک برند کفش ورزشی است که در سال 1948 توسط Adolf Dassler به وجود آمد. برطبق یک برآورد این شرکت در سال 2010 به میزان 12 میلیارد یورو درآمد داشته است. دلیل مشهور شدن آدیداس تنوع فوق العاده آن در طراحی و تولید کفش های فوتبال ، راگبی ، بسکتبال ، گلف، دو و… می باشد.

  • NIKE
Nike-Logo-Design-Brand

NIKE-Brand

Nike از بزرگترین تولیدکنندگان کفش های ورزشی دنیاست که در سال 1964 بانام Blue Ribbon Sports تاسیس شد و بعدها در سال 1978 به نام نایک تغییر برند داد.  درآمد نایک سالیانه 20.86 میلیارد دلار آمریکا برآورد شده است.

  • PUMA
PUMA-Brand

PUMA-Brand

Puma یه کارخانه کفش آلمانی است که توسط دو برادر به نام های Rudolf Dassler وAdolf Dassler در سال 1924 تاسیس شد اما بعد از گذشت چند سال به دو کمپانی مجزای آدیداس و پوما تقسیم شدند. درآمد سالیانه پوما 2.70 میلیارد یورو برآورد شده است.

  • REEBOK
REEBOK-Brand

REEBOK-Brand

برند Reebok در سال 1985 توسط J.W.Foster و پسرانش شکل گرفت که در سال 2005 زیرمجموعه آدیداس شد . ریباک به واسطه کفش های پیاده روی خود به محبوبیت رسید .

  • UNDER ARMOUR
under-armour

UNDER-ARMOUR-Brand

Under Armour در سال 1996 تاسیس شد . درآمد سالیانه این کمپانی در سال 2009 به واسطه کفش های ورزشی اش به 856 میلیون دلار رسید . این کمپانی در سال  2008 جایزه Billie را به خاطر تاکتیک های ابداعی از آن خود کرد.

  • KEDS
KEDS-Brand

KEDS-Brand

Keds در سال 1916 در آمریکا ابتدا با تولید کفش هایی با کفی لاستیکی تاسیس شد . اکثر مردم این کفش ها را با نام Sneakers می شناسند . درواقع دلیل محبوبیت کفش های Keds داشتن کفی لاستیکی است که مردم می توانند با آنها به طور آرام و بی صدا حرکت کنند .

  • NEW BALANCE
New-Balance-Brand

New-Balance-Brand

New Balance Athletic Shoes Inc – NBAS در سال 1906 و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد . دلیل معروفیت این برند به واسطه کفش های ورزشی اش است. درآمد این کمپانی در سال 2006 حدود 1.55 میلیارد دلار برآورد شده است.

  • K-SWISS
K-Swiss-Brand

K-Swiss-Brand

K-Swiss در سال 1966 تاسیس شد . این کمپانی کار خود را با تولید کفش های ورزشی برای بازیکنان تنیس آغاز کرد.

  • HI-TEC
HI-TEC-Brand

HI-TEC-Brand

Hi-Tec در سال 1974 و به واسطه تولید کفش های مخصوص اسکواش بانام High Tec Squash به محبوبیت رسید. درآمد سالیانه این کمپانی 250 میلیون دلار برآورد شده است.

  • FILA
FILA-Brand

FILA-Brand

Fila از مطرح ترین برندهای کفش ورزشی است که در سال 1911 در ایتالیا تاسیس شد. محصولات فیلا عمدتا لباس هاس ورزشی است اما این برند به واسطه کفش هایش مشهور شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *